خرید پاسپورت ترکیه؛ ارزش پاسپورت ترکیه چقدر است؟

پاسپورت ترکیه

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که برای سفرهای تفریحی یا کاری خود نیازمند داشتن یک پاسپورت دوم هستید، ترکیه می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. پاسپورت ترکیه در میان کشورهای همسایه ایران از اعتبار خوبی برخوردار است که دارندگان می‌توانند به ۱۱۱ کشور بدون ویزا سفر کنند.

پاسپورت ترکیه

شما می‌توانید با پرداخت مبلغی بدون بازگشت به دولت ترکیه، اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت کنید. دارندگان پاسپورت ترکیه می‌توانند براحتی ویزای شینگن دریافت کنند؛ گرچه صحبت‌هایی درمیان است که خبر از پیوستن این کشور به معاهده شینگن در آینده‌ای نزدیک می‌دهد.

ترکیه مدت‌هاست که در صدد پیوستن به اتحادیه اروپا و به خصوص معاهده شینگن است که در صورت عملی شدن این موضوع، دولت این کشور دیگر به این سادگی‌ها اقامت یا پاسپورت خود را به شخصی اعطا نمی‌کند مگر با صرف مبالغ بسیار بالا. خرید پاسپورت ترکیه کافی است تا شما به عنوان یک شهروند ترک شناخته شوید و می‌توانید از کلیه امکانات مانند عموم مردم استفاده کنید.

پاسپورت ترکیه

خرید ملک

ار از نظر مالی مشکلی ندارید می‌توانید با خرید ملک یا مستغلات با حداقل ۱ میلیون دلار ارزش به سرعت تابعیت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید. البته شما اجازه فروش این ملک را برای چند سال نخواهید داشت. شما با سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری همانند یک فرد به دنیا آمده در ترکیه خواهید شد و از تمامی امکانات بهره‌مند خواهید شد.

مزایای خرید پاسپورت ترکیه

  • اعطای کامل مدارک شهروندی پس از ۶۰ روز کاری
  • احتمال عضویت در اتحادیه اروپا و پیوستن به معاهده شینگن
  • بدون نیاز به اقامت در این کشور
  • مجوز کامل رانندگی
  • اعطای برنامه بازنشستگی
  • توانایی ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

ارزش پاسپورت ترکیه

چنانچه متقاضی خرید پاسپورت ترکیه هستید، شاید پیشنهاد بهتری هم برای شما وجود داشته باشید که در مقاله “خرید پاسپورت دوم” به معرفی کشورهایی که در ازای سرمایه‌گذاری پاسپورت و تابعیت خود را ارائه می‌کنند پرداخته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search