ویزای مغولستان

ویزای مغولستان

مغولستان شاید کشوری بسیار غریب از منظر گردشگری برای ایرانیان باشد. بدون شک تعداد سفر ایرانیان به این کشور بسیار پایین است، حتی سفارت مغولستان در تهران نیز راه‌اندازی نشده است و شما برای پیگیری امور مربوط به ویزای مغولستان باید به ترکیه مراجعه نمایید. اما چطور می‌توانید ویزای مغولستان را دریافت کنید؟ در ادامه به بررسی همین موضوع خواهیم پرداخت، پس با آسان بگرد همراه باشید.

ویزای مغولستان

ویزای مغولستان

اصولا کشورهای غربی در شرایط آسان‌تری را برای صدور ویزا به ایرانیان اتخاذ کرده‌اند که این موضوع در میان کشورهای جنوب شرق آسیا نمود بیشتری دارد و به نظر نمیرسد که مشکلی با گرفتن ویزای مغولستان داشته باشید.. مغولستان کشوری است که از نظر جاذبه‌های طبیعی و بعضا تاریخی بسیار غنی است، به همین دلیل ارزش آن را دارد که به این کشور سفری داشته باشید.

ضمنا اگر علاقه دارید که به کشورهای شمال و شمال شرق ایران سفر داشته باشید اما نمی‌دانید که از کجا شروع کنید، پیشنهاد می‌کنم برای اولین قدم مقالات ” صدور ویزای تاجیکستان “، ” ویزای قزاقستان برای ایرانیان ” و ” چگونه ویزای قرقیزستان دریافت کنیم ” را مطالعه نمایید.

سفارت مغولستان

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، سفارت مغولستان در تهران راه‌اندازی نشده و ناگزیر شما برای دریافت ویزای مغولستان باید به یکی از کنسولگری‌های این کشور در کشورهای همسایه مراجعه نمایید. نزدیکترین آن نیز در کشور ترکیه و شهر آنکارا واقع شده است.

آدرس: Oran Mahallesi, Diplomatik Siteler, Ahmet Fethi Okyar Sok. No:4, 06450 Çankaya/Ankara, Turkey

تلفن: ۳۱۲۴۹۲۱۰۲۷-۰۹۰ / ۳۱۲۴۹۲۱۰۲۸-۰۹۰

فکس: ۳۱۲۴۹۲۱۰۶۴-۰۹۰

ایمیل سفارت مغولستان

سایت سفارت مغولستان

مدارک لازم برای اخذ ویزای مغولستان

 • تکمیل فرم درخواست ویزای مغولستان به همراه امضاء
 • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار با دو صفحه خالی
 • یک قطعه عکس رنگی ۴×۶ با پس زمینه سفید
 • بلیط رفت و برگشت هوایی
 • رزرو هتل برای طول مدت اقامت

این تنها مدارک پایه برای صدور ویزا می‌باشد و ممکن است سفارت مدارک بیشتری را از شما درخواست نماید.

نکات ویزای مغولستان

 • پس از صدور ویزا شما ۹۰ روز مهلت خواهید داشت تا وارد این کشور شوید.

هزینه و مدت زمان صدور ویزا

قیمت ویزای مغولستان کاملا بستگی به کشوری دارد که درخواست خود را از آنجا ارسال می‌کنید اما مدت زمان صدور معمولا ۲ هفته کاری زمان احتیاج خواهد داشت.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مغولستان

3 پاسخ

 1. چگونه باید اقامت گرفت در مغولستان.چه از نظر کاری چه از نظر پناهندگی.
  کاری سابقه کاری در telecomو شرکت ساخت تابلو های برق ۳فاز را دارم.

  1. این کشور بخاطر داشتن اقتصاد پایین پناهنده‌پذیر نیست ولی درصورتی که از نظر ژنتیکی دارای ژن قوی و غنی باشید بهتون اقامت از طریق ازدواج میدن. این کشور از نظر زادو ولد در رتبه پایینی قرار دارد و اگر بنیه جنسی قوی داشته باشید و بتونید فرزندان زیادی براشون بدنیا بیارید بسیار راحت بهتون اقامت دائم و کارت شهروندی میدن. برای اطلاعات بیشتر میتونید با سفارت این کشور در ترکیه تماس بگیرید و یا بصورت حضوری برید اونجا و بعد از انجام آزمایشات لازم دراین خصوص جواب قطعی‌رو ازشون بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search