[vc_row css=”.vc_custom_1493129845221{margin-left: 10px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text]

اصلا چرا بهتر است که در خبرنامه آسان بگرد ثبت نام کنیم؟ در واقع خبرنامه کار شما را آسان خواهد کرد و کمکتان میکند تا بتوانید زودتر و راحت‌تر از سایرین به تورهای خوب و مقرون بصرفه دسترسی داشته باشید. تصور کنید که چقدر بد خواهد بود اگر روزی به سایت سر بزنید و ببینید تور مسافرتی که با بودجه شما سازگار بوده به اتمام رسیده است ? دلیل آن هم تنها این است که دیر به آسان بگرد سر زده‌اید و اگر در خبرنامه ایمیل آسان بگرد عضو بودید محال بود که چنین اتفاقی رخ دهد.

حال صبح از خواب بیدار شده‌اید و دینگ دینگ! یک ایمیل از طرف آسان بگرد دارید. توری که مدت‌ها منتظرش بودید با بهترین قیمت حاضر و آماده است و تنها باید اراده کنید و به آژانس مسافرتی ارائه دهنده آن تماس بگیرید و تمام! امیدوارم مسافرت خوبی داشته باشید. راستی عضویت در این خبرنامه کاملا رایگان بود و هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. کافیست ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و بر روی اشتراک کلیک کنید.

[newsletter][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.