ویزای نیکاراگوئه

سفارت نیکاراگوئه

برای عاشقان سفر فرقی ندارد که به کجا سفر کنند، آن‌ها فقط دوست دارند چیزهای جدیدی ببینند و با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند. یکی از هیجان‌انگیزترین سفرها در میان مردمان شرق، می‌تواند دیدن کشورهای آمریکای مرکزی باشد. در این مقاله قصد داریم تا ویزای نیکاراگوئه را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم یک ایرانی چطور می‌تواند به این کشور سفر کند.

ویزای نیکاراگوئه

ویزای نیکاراگوئه

خبر خوبی ندارم! پیش از آبان ماه ۱۳۹۶ ایرانیان برای سفر به نیکاراگونه به ویزا نیازی نداشتند اما متاسفانه پس از این تاریخ ایرانیان برای سفر به این کشور نیازمند دریافت ویزا هستند؛ این موضوع زمانی عجیب‌تر می‌شود که متقاضیان ایرانی ویزای نیکاراگوئه با مدارک بسیار و به سختی می‌توانند شانس دریافت ویزا را داشته باشند.

سفارت نیکاراگوئه

آدرس: تهران، سعادت آباد، قره تپه، شماره ۷۹

تلفن: ۸۸۶۸۵۰۷۰-۰۲۱

فکس: ۸۸۶۸۵۰۷۳-۰۲۱

مدارک لازم برای ویزای نیکاراگوئه

حقیقت آن است که پس از برداشته شدن قانون لغو روادید ایران و نیکاراگوئه، همچنان سیاست مدونی برای اعطای ویزا به ایرانیان شکل نگرفته و برخی‌ها بر این باورند که اصلا سفارت نیکاراگوئه به ایرانیان ویزا نمی‌دهد. پروسه صدور ویزای نیکاراگوئه در حال حاضر ۴ به طول می‌انجامد که اخذ آن از ویزای شینگن هم سخت‌تر شده.

سفارت نیکاراگوئه

برای درخواست ویزا در ابتدا باید به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنید و سفیر را قانع کنید که چرا قصد سفر به نیکاراگوئه را دارید و فرم درخواست ویزا را به زبان اسپانیایی کامل کنید و با سایر مدارک شغلی، پزشکی، تمکن مالی و… تحویل دهید.

با تمام این تفاسیر به نظر میرسد در حال حاضر به دلیل قانون جدیدی که تصویب شده صدور ویزای نیکاراگوئه برای ایرانیان خیلی کار مشکلی باشد و اگر قصد سفر توریستی به این کشور را دارید، پیشنهاد می‌شود سفر خود را به تعویق بیاندازید تا سفارت این کشور تصمیم نهایی و جامعی را اتخاذ کند.

متقاضیان ویزا باید تمامی مدارک خواسته شده را به زبان انگلیسی ترجمه رسمی کنند و به همراه ۳۰ دلار هزینه تحویل کنسولگری دهند.

هزینه سفر به نیکاراگوئه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search