ویزای زیمباوه

قیمت ویزای کنیا

این روزها کمتر کسی را پیدا می‌کنید که به فکر سفر به زیمباوره میی‌باشد. شاید خیلی از مسافران برای دیدن حیات وحش و طبیعت آفریقا کنیا را انتخاب کنند اما جالب است بدانید که زیمباوره نیز در حال تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری جدید در آفریقا می‌باشد. اما صدور ویزای زیمباوه برای ایرانیان شامل چه مراحلی می‌شود؟

ویزای زیمباوه

ویزای زیمباوه

ایرانیان سفر دوست بدانند که برای سفر به این کشور حتما نیازی به ویزا پیش از سفر ندارید و می‌توانید ویزای زیمباوه را در فرودگاه مقصد دریافت نمایید. گرچه گزینه اخذ ویزا از سفارت زیمباوه همچنان پابرجاست و این افراد می‌توانند با مراجعه به سفارت، پیش از سفر ویزای خود را دریافت کنند.

ویزا در مقصد

ایرانیان می‌توانند در مرز زمینی یا هوایی و در بدو ورود با پر کردن فرم درخواست ویزا و پرداخت مبلغ ۳۰ دلار  آمریکا به شرط داشتن بلیط برگشت، ویزای زیمباوه را دریافت کنند. روش مطمئن‌تری که توصیه می‌شود، اخذ ویزا از طریق سفارت این کشور در تهران می‌باشد.

ویزای الکترونیکی

خوشبختانه زیمباوه به تازگی امکان اخذ ویزای الکترونیکی را فراهم کرده تا مسافران بتوانند راحت‌تر آن را دریافت نمایند. برای شروع باید به سایت evisa.gov.zw کاربری، روند درخواست ویزای زیمباوه را آغاز کنید.

قیمت ویزای کنیا

سفارت زیمباوه

آدرس: تهران، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، پلاک ۶

تلفن: ۲۲۰۲۷۵۵۳-۰۲۱

فکس: ۲۲۰۴۹۰۸۴-۰۲۱

ایمیل: zimtehran@yahoo.com

هزینه و مدت زمان صدور

مدت زمان صدور ویزای توریستی زیمباوه حداقل ۱۰ روز کاری است که این زمان برای ویزای توریستی ممکن است بیشتر شود. هزینه ویزای توریستی نیز ۳۰ دلار آمریکا و بدون بازگشت می‌باشد.

لغو روادید زیمباوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search