ویزای لبنان

نمیدانم که درباره جاهای دیدنی کشور لبنان چقدر می‌دانید یا شاید اصلا تصور می‌کنید که صنعت گردشگری این کشور رونق ندارد، اما واقعیت آن است که لقب لبنان عروس خاورمیانه است که اگر کمی تصاویر سواحل این کشور را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که چرا چنین لقبی به لبنان داده‌اند. در این مقاله قصد داریم تا ویزای لبنان را برای ایرانیان مورد بررسی قرار دهیم.

ویزای لبنان

ویزای لبنان

بسیاری از کسانی که تمایل دارند از این کشور دیدن کنند نمی‌دانند که آیا لبنان ویزا میخواهد یا نه! بستگی دارد، می‌تواند بهترین پاسخ به این سوال باشد.

چنانچه به صورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی بیروت قصد ورود به این کشور را داشته باشید، پیش از خروج از فرودگاه برگه‌ای زرد رنگ به شما می‌دهند که باید مشخصات خود را مانند شماره پاسپورت، هتل محل اقامت و… را در آن پر نمایید. پس از آن اجازه ورود به لبنان به شما داده می‌شود و می‌توانید ۳۰ روز در این کشور به گشت و گذار بپردازید. ضمنا این مدت تا ۳۰ روز دیگر نیز قابل تمدید خواهد بود.

لبنان ویزا میخواهد

در مقاله کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان کشور لبنان را در لیست کشورهای نیاز به ویزای فرودگاهی قرار دادیم اما ۱۰۰ درصد نمی‌توان گفت که این کشور ویزای فرودگاهی صادر می‌کند! زمانی می‌توان گفت ویزا در مقصد که مسافر در فرودگاه فرم پر کند و هزینه پرداخت کند اما برای ویزای لبنان تنها باید فرم پر کرد و نیازی به پرداخت هزینه نیست، همچنین قطعا اجازه ورود شما به لبنان داده خواهد شد.

اگر قصد دارید تا از مرز دیگری وارد لبنان شوید ملزم به دریافت ویزا از سفارت این کشور هستید که می‌توانید آن را از سفارت لبنان در تهران دریافت نمایید.

حتما بخوانید:  10 شغل پردرآمد در قطر؛ حقوق‌های 100 میلیونی در ماه
حتما بخوانید:  10 شغل پردرآمد در قطر؛ حقوق‌های 100 میلیونی در ماه

سفارت لبنان در تهران

آدرس: تهران، خیابان نجات اللهی، خیابان حقیقت طلب

تلفن: ۸۸۹۰۸۴۵۱-۰۲۱

دسته‌بندی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *