ما کی هستیم؟ آسان بگرد چیست؟ من همواره دوست داشتم تا به ناشناخته‌ها و یا جاهایی که گردشگران کمتری به آن پای گذاشته‌اند سفر کنم و هرچه بیشتر بر تجربیات خود اضافه کنم. با این حال مطمئنا خیلی جاها خواهد ماند که عمر ما کفاف دیدن آن‌ها را نمیدهد. اما بهتر نیست حال که توانایی و زمان (هرچند بسیار اندک) داریم به هرجا که ممکن است سفر کنیم و با مردم جدید با فرهنگی تازه آشنا شویم؟

آسان بگرد جاییست که تجربیات و شنیده‌های افراد را درباره جاذبه‌های طبیعی، جاذبه‌های تفریحی، جاذبه‌های تاریخی و… را در یکجا گردآوری کرده تا اگر کسانی می‌خواهند به این مناطق سفر کنند پیش زمینه و راهنمایی در ذهن خود داشته باشند. با تمام این تفاسیر باز هم خیلی از شهرها، روستاها و فرهنگ‌ها از چشم ما دور می‌ماند که مسافران سفر کرده به آن مناطق تجربیات خود را برای ما ارسال و در آسان بگرد منتشر می‌کنیم.

آسان بگرد تمام تلاش خود را می‌کند تا کمی شما را از فضای کاری و مشغله بدور کند و زندگی جدیدی هرچند برای مدت زمان کوتاه (مثلا یک نصفه روز) به شما هدیه دهد. همین ایران خودمان شهرها، روستاها و زیبایی‌های خاصی دارد که شاید شما از آن خبر نداشته باشید و تصور میکنید چنین چیزی در ایران وجود نداشته باشد. نمونه‌اش تصویر زیر که همانند آن را بسیار در ایالت آلاسکا آمریکا دیده‌ایم اما در واقع شهر ماسال در شمال ایران است.

طبیعت ماسال

این تنها یک نمونه بسیار کوچک از این سرزمین پهناور است که به احتمال زیاد قبلا با این مناطق برخورد داشته‌اید. هر جای ایران را که بگردید نمونه‌های بسیاری از زیبایی‌های خداوند را در آن خواهید دید. فقط کافیست دل به دریا بزنید و سفر کنید و تجربه کسب کنید.

منتظر  محیا شدن شرایط نباشید. شاید هیچ زمان آن شرایطی که شما انتظارش را دارید فراهم نشود! این بدین معنی است که هیچگاه نباید سفر کرد؟ باور کنید برای سفر کردن هزینه‌های هنگفت نیازی نیست، شاید دوست داشته باشید دور ایران را بگردید و دائما با هواپیما سفر کنید و در هتل‌های لوکس اقامت داشته باشید اما از پس هزینه‌های آن برنمیآیید. خب؟ این بدین معنی است که کلا بیخیال مسافرت کردن بشید یا مسیر دیگری را انتخاب کنید؟ با ماشین سفر کنید یا موتور یا اصلا دوچرخه! جدی میگم!

به فکر آینده خود هستید؟ چقدر افسوس خواهید خود اگر به جایی رسیده باشید که توان آنچنانی برای مسافرت‌های سنگین را نداشته باشید اما حساب بانکی‌هایتان مملو از سال‌ها جون کندن باشه. نشود روزی که افسوس گذشته را بخورید و با خود بگویید که حیف! دوست داشتم سفر کنم اما با خودم میگفتن بعدا. آسان بگرد میخواد شما را قانع کنه که میشه حتی با درآمد پایین هم سفری رفت که بهتون خیلی خوش بگذره، حتی مسافرت‌های خارج از کشور. فقط باید بلد باشید که چطوری سفر کنید.

بدنبال تورهای مسافرتی هستید؟ درست آمده‌اید، آسان بگرد این را هم برای شما محیا کرده است. در ایران آژانس‌های مسافرتی بسیاری وجود دارد که در حال فعالیت هستند و ماهانه ده‌ها تور داخلی و خارجی برگزار می‌کنند. اما پیدا کردن آن‌هایی که با شرایط شما همخوانی داشته باشد خیلی سخت میشود اگر مرجعی برای جمع کردن این تورها نباشد. آژانس‌های مسافرتی تورهای داخلی و خارجی خود را در آسان بگرد ثبت می‌کنند تا شما بتوانید از میان آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ما هیچ دخالتی در تورهای مسافرتی نداریم و تنها کارمان معرفی است از بابت آن نیز هیچ هزینه‌ای اخذ نخواهیم کرد.

شاید اصلا دوست داشته باشید که خود با هواپیما یا ماشین خود به سفر زمینی خارج از کشور بروید (خیلی جذاب). اصلا آشنایی با هتل‌های خارج از کشور یا حتی داخل ایران را دارید؟ آسان بگرد در تلاش است تا اکثر هتل‌ها دنیا را به توضیحات و امکانات کامل آن معرفی کند بلکه توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک در شارژ کردن روحیه شما داشته باشیم.

در نهایت مهم نیست اهل شمال هستی یا جنوب. در شرقی‌ترین نقطه ایران زندگی میکنی یا در دامنه‌های زاگرس. آسان بگرد همیار و همراه شما در سفر است و مثل یک دوست به شما کمک خواهد کرد که سفر خوبی را تجربه کنید، البته کاملا رایگان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search