۸ جزیره‌ای که به شکل قلب هستند

در این مطلب قصد داریم تا جزایری را به شما معرفی کنیم که میتواند مقاصد بسیار بسیار عالی برای گذراندن ماه عسل یا روز ولنتاین برای شما و همسرتان باشد. پس با آسان بگرد همراه باشید تا به معرفی کامل آنها بپردازیم.

۸- Heart Reef، استرالیا

این صخره مرجانی در دیواره بزرگ مرجانی در سال ۱۹۷۵ کشف شد و از آن به بعد یک جاذبه توریستی معروف بوده است. هواپیمایی ایر وایتساندی تورهای زمینی و آبی متعددی برای این جزیره در نظر گرفته اما سعی کنید تور Panorama یا Reef & Whitehaven Scenic tour را انتخاب کنید تا بتوانید ابتدا جزیره را از بالا ببینید.

۷- Galesnjak، ساحل دالماسی

این جزیره خیلی بیشتر و ملموس تر شکل قلب را به خود گرفته و اخیرا عنوان دوست داشتنی ترین جزیره را نیز دریافت کرده است. این جزیره در حال حاضر خالی از سکنه است اما زوج های زیادی به آن سفر می کنند. صاحبان جزیره امیدوارند روزی میزبان مجالس عروسی نیز باشند.

۶- Tavarua، فیجی

این یکی از معدود جزایر قلبی شکل است که گردشگران می توانند در آن اقامت کنند. هتل all-inclusive که در این جزیره وجود دارد شامل ساحل خصوصی، ۱۶ کلبه، و مجموعه ای از ورزش های آبی می باشد. این هتل برای سفر ماه عسل ایده آل است.

۵- ساحل Sarakiniko، یونان

Sarakiniko جزیره نیست اما این ساحل قلبی شکل در جزیره میلوس بین آتن و کرت قرار گرفته. اگر نام میوس آشنا به نظر می رسد به دلیل این است که مجسمه معروف خدای عشق (aka Venus de Milo) اینجا پیدا شده است. به همین دلیل میلوس جزیره عشاق نیز خوانده می شود.

۴- Mecklenburg Lakeland، آلمان

این جزیره زیبا در دریاچه Mecklenburg بخشی از دریاچه اروپای مرکزی قرار گرفته است. جزیره خالی از سکنه است. اما شما می توانید با کرایه یک قایق یا کانو آن را از نزدیک ببینید.

۳- Anfi del Mar، اسپانیا

این جزیره قلب مانند در مجمع الجزایر قناری قرار دارد. درست است که ساخته انسان است اما به هرحال قلبی شکل است. در حال حاضر تنها راه دسترسی به این جزیره اشتراک در برنامه زمان بندی جزیره است.

۲- Flores، اندونزی

جزیره Flores به اندازه رقیبانش جلب توجه نمی کند به خصوص چون بیشتر توجه ها معطوف به بالی است. از آنجا که این مکان هنور بسیار بکر است می تواند اوقات خوبی را برای شما رقم بزند.

۱- Petra، نیویورک

این جزیره زمانی معروف شد که شایعه شد آنجلینا جولی آن را به قیمت ۲۰ میلیون دلار خریده است. البته فقط شایعه بود و این جزیره هنوز برای فروش در سایت Private Islands Online وجود دارد. فاصله این جزیره تا نیویورک یک ساعت است و دو خانه به علاوه سکوی هلیکوپتر در آن قرار دارد. قیمت این جزیره “توافقی” اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search