پرجستجوترین شهرها در گوگل

اگر می خواهید بدانید جدیدترین مقاصد پرطرفدار گردشگری کدام شهرها هستند می توانید نگاهی به جستجوهای انجام شده در ‏گوگل بیندازید. تحقیقی که به روی این جستجوها در ماه سپتامبر 2016 صورت گرفته است ، پنج شهر را مشخص می کند که بیشترین جستجو ‏درباره آنها انجام شده است. بنابراین اگر می خواهید پیش از آنکه این مقاصد پر از جمعیت شود ، به آنجا سفر کنید باید آماده سفر ‏به شهرهای ریکیاویک ، هاوانا ، تورنتو ، مکزیکو سیتی یا توکیو شوید. این پنج شهر از جمله مقاصدی هستند که اخیرا ‏جستجوهای زیادی پیرامون دیدنی هایشان و نحوه رسیدن به آنها در گوگل انجام شده است.

گوگل همچنان جنسیت این افراد و اینکه از کدام کشورها هستند را نیز نشان می دهد ، بر اساس این آمار بیشتر افرادی که می ‏خواهند به شهر ریکیاویک در ایسلند سفر کنند خانم هستند که سن آنها بین 25 تا 34 سال است و بیشتر آنها نیز ساکن نیویورک ‏هستند. اما افرادی که هاوانا را برای جستجو انتخاب کردند اکثرا مرد هستند که سن آنها بین 35 تا 44 است.

ابه نظر می رسد تورنتو بیشتر مردان بین 25 تا 34 سال را به سوی خود جذب می کند ، بیشتر این افراد به ورزش هاکی علاقه ‏مند هستند. گوگل نشان می دهد که شهر مکزیکو نیز برای مردان 35 تا 44 سال مناسب است. آنهایی که می خواهند به توکیو ‏سفر کنند نیز اغلب مردان بین 25 تا 34 سال هستند که بیشتر آنها نیز اهل هاوایی می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *