ویزای گابن

ویزای گابن

باید خیلی عاشق سفر باشی که در ذهنت آرزوی سفر به کشورهای آفریقایی را داشته باشید، دیگر گابن که جای خود دارد! اما اگر رویای سفر به این کشور آفریقایی را دارید باید بدانید که اخذ ویزای گابن به صورت الکترونیکی برای شهروندان ایرانی امکان‌پذیر است. سال‌ها پیش طرح لغو روادید گابن مطرح شده بود که نهایتا قرار شد ویزا به صورت الکترونیکی صادر گردد.

ویزای گابن

ویزای گابن

دریافت ویزای گابن کار چندان دشواری نخواهد بود و با ارائه مدارک ابتدایی می‌توانید ویزای این کشور را دریافت نمایید. اصولا کشورهای آفریقایی (غیر از چند مورد) شرایط سختی را برای اعطای ویزا به ایرانیان ندارد.

لازم بذکر است که پس از اخذ ویزای گابن به صورت الکترونیک تنها می‌توانید از طریق هوایی و فرودگاه بین‌المللی Léon-Mba وارد این کشور شوید. پس چنانچه قصد دارید تا از مبادی دیگری وارد این کشور شوید باید ویزا را از سفارت گابن دریافت کنید.

سفارت گابن

توجه داشته باشید که گابن در ایران کنسولگری ندارد و شما به ناچار یا باید به یکی از کشورهای همسایه مانند روسیه مراجعه کنید و یا اگر قصد گشت و گذار در آفریقا را دارید و دوست دارید زمینی وارد این کشور شوید، ویزا را از سفارت گابن در اتیوپی، گینه یا… دریافت نمایید.

ویزای الکترونیکی گابن

چنانچه قصد ورود به گابن از طریق فرودگاه بین‌المللی Léon-Mba را دارید می‌توانید از سایت gabon.visahq.com ویزای خود را درخواست دهید.

ویزای الکترونیکی گابن

مدارک لازم برای ویزای گابن

  • تکمیل فرم درخواست ویزا
  • پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
  • فرم برگ زرد واکسیناسیون
  • یک قطعه عکس ۴×۶ رنگی پس زمینه سفید
  • تکمیل فرم اطلاعات شخصی
  • اصل کارت ملی و شناسنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search