ویزای اکوادور

زندگی در اکوادور

قطعا سفر کردن به کشورهای آمریکای جنوبی با توجه به فاصله بسیار زیادی که از ما دارند برای ما بسیار جذاب خواهد بود. طبیعت بکر و مردمانی با فرهنگ‌های متفاوت شما را شما را مجاب می‌کند که برای یکبار هم که شده به کشورهای آمریکای لاتین و به خصوص اکوادور سفر کنید. اما اخذ ویزای اکوادور برای ایرانیان چقدر آسان خواهد بود؟ در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

ویزای اکوادور

همانطور که در لیست “کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان” ذکر شده، شهروندان ایرانی می‌توانند بدون نیاز به ویزا تا ۹۰ روز در این کشور به سیاحت و تفریح بپردازند. البته باید در فرودگاه اکوادور باید به ماموران مرزی بلیط برگشت و رزرو هتل ارائه دهید تا اجازه ورود به شما داده شود.

ویزای اکوادور

سفارت اکوادور در تهران

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان ملکی، خیابان قائم، پلاک ۱۸

تلفن: ۲۲۰۵۴۳۸۰-۰۲۱

فکس: ۲۲۰۲۲۷۵۱-۰۲۱

ایمیل سفارت اکوادور در تهران

سایت سفارت اکوادور در تهران

سفر به اکوادور

در حال حاضر پرواز مستقیمی از تهران به سمت اکوادور وجود ندارد، پس برای رسیدن به اکوادور ناچار هستید تا از طریق کشور دیگری اقدام نمایید. از بهترین مسیرهای پروازی تهران به اکوادور می‌توان به هواپیمایی KLM نام برد که برای استفاده از آن نیاز به ویزای ترانزیت هلند دارید و اگر موفق به اخذ آن نشدید می‌توانید از طریق کوبا اقدام نمایید که گرفتن ویزای ترانزیت کوبا چندان سخت نیست.

زندگی در اکوادور

پرواز هاوانا کوبا با شرکت هواپیمایی ایرفلوت ابتدا یک توقف در مسکو روسیه خواهد داشت. ایرانیان می‌توانند تا ۲۴ ساعت بدون نیاز به ویزای ترانزیت در فرودگاه بین‌المللی مسکو توقف داشته باشند. سپس هواپیما از مسکو به سمت شهر هاوانا کوبا رفته و در همان روز به اکوادور خواهید رسید.

روش دیگر پرواز به سمت السالوادور و سپس به سمت اکوادور است که مسافران ایرانی می‌توانند بدون نیاز به ویزای ترانزیت تا ۱۲ ساعت در فرودگاه بین‌المللی السالوادور بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search