ایرانیان در فرودگاه صربستان هیچ مشکلی نداشتند

سرگردانی مسافران ایرانی در فرودگاه بلگارد صربستان

یک منبع آگاه در سفارت ایران در کشور صربستان اعلام کرد: تمامی شهروندان ایرانی که در ایام اخیر با هدف گردشگری یا تجاری به صربستان سفر کرده بودند با توجه به لغو روادید صربستان بدون هیچ مشکلی وارد این کشور شده‌اند.

این منبع رسانه‌ای در گفت وگو با خبرگزاری ایسنا در مورد اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر ‏سرگردانی مسافران ایرانی در فرودگاه صربستان، تصریح کرد: تعدادی از اتباع ایرانی بدلیل نقص مدارک همراه مثل نداشتن بلیط برگشت، نداشتن رزرو هتل و داشتن گذرنامه جعلی از سوی پلیس از ورودشان جلوگیری به عمل آمد و با اولین پرواز به ترکیه برگردانده شدند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پلیس صربستان تاکنون همکاری بسیار خوبی با سفارت جمهوری اسلامی ایران داشته و کنسول نمایندگی طی دو هفته اخیر با حضور در فرودگاه راهنمایی‌ها و مساعدت‌های لازم را جهت حل مشکل آن دسته از ایرانیانی که مدارک همراهشان دارای نقص بوده انجام داده است. برخی از شهروندان ایرانی که با مساعدت و همکاری کنسول نمایندگی به صربستان وارد شدند، پس از ورود با حضور در سفارت کشورمان، بدلیل مساعدت‌های انجام شده تشکر و قدردانی خود را ابراز کردند.

این منبع آگاه با بیان این که “هیچ ایرانی در فرودگاه صربستان نگه داشته نشده است” افزود: دو تن از شهروندان ایرانی که با گذرنامه جعلی قصد ورود به این کشور داشته‌اند روز گذشته به دلیل جعلی بودن مدرک هویتی خود دستگیر شده‌اند.

سرگردانی مسافران ایرانی در فرودگاه بلگارد صربستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search