قطر به حمایت ایران در جام جهانی 2022 نیاز خواهد داشت!

قطر به حمایت ایران در جام جهانی 2022 نیاز خواهد داشت

به گفته یوسف ابراهیم المالکی، مدیرعامل خبرگزاری قطر، این کشور به‌عنوان اولین کشور مسلمان میزبانی جام جهانی را بر عهده گرفته و بدون شک به حمایت رسانه‌ای ایران در این راه نیاز جدی دارد.

یوسف ابراهیم المالکی در خصوص میزبانی قطر در جام جهانی 2022 بیان کرد که قطر میزبان این مسابقات مهم به‌عنوان اولین کشور مسلمان خواهد بود و از این جهت احساس غرور می‌کنیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت:

مردم قطر از سال ۲۰۱۰ و از زمانی که میزبانی جام جهانی به آن‌ها داده شد، از این مساله بسیار هیجان‌زده هستند و مطمئن باشید تا پایان جام جهانی 2022 این احساس ادامه خواهد داشت.

ایشان در ادامه تصریح کرد:

توقع ما از خبرگزاری جمهوری اسلامی به‌عنوان رسانه رسمی ایران و سایر رسانه‌های کشور شما این است که قطر را در راه برگزاری میزبانی جام جهانی؛ یاری دهید و ما را با انعکاس واقعیت‌ها همراهی کنید.

المالکی که برای شرکت در اجلاس اوآنا به تهران سفر کرده است، بیان کرد که برد و باخت در ورزش طبیعی است و همین مساله باعث جذابیت آن شده است.

چهل و سومین اجلاس هیات اجرایی سازمان خبرگزاری‌های آسیا و اقیانوس آرام (اوآنا) به میزبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی از دوشنبه در تهران برگزار می‌شود.

سازمان خبرگزار‌ی‌های آسیا و اقیانوس آرام (اوآنا) با هدف تسهیل اطلاع‌رسانی میان کشورهای این منطقه با حمایت یونسکو در سال ۱۹۶۱ تاسیس شده است و اکنون از ۳۵ کشور منطقه آسیا و اقیانوس آرام ۴۴ خبرگزاری عضو دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *