بلیط رایگان موزه لوور تهران

بلیط رایگان موزه لوور تهران بانک آینده

اگر به دیدن آثار تاریخی علاقه داشته باشید و اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید چند مدتی است که برخی آثار موزه لوور به تهران آورده شده است که برای بازدید آن‌ها می‌توانید به موزه ملی ایران مراجعه نمایید. قیمت بلیط موزه لوور تهران ۵ هزار تومان می‌باشد که می‌توانید آن را در محل موزه تهیه نمایید، اما اگر دوست دارید تا بلیط رایگان موزه لوور تهران را بگیرید ادامه این مقاله را بخوانید.

ارائه بلیط رایگان موزه لوور تهران توسط بانک آینده

بلیط رایگان موزه لوور تهران بانک آینده

زمانی که وارد محوطه موزه ملی ایران شوید متوجه غرفه بانک آینده در سمت راست درب ورودی خواهید شد که هدف آن ارائه بلیط رایگان موزه لوور تهران به افراد مراجعه کننده می‌باشد. این حرکت فرهنگی ما را بر آن داشت تا این خدمت بانک آینده را در آسان بگرد معرفی نماییم.

بانک آینده در فکر آن است که می‌توان با توجه بیشتر به مسائل فرهنگی آینده بهتری را بنا نمود. بر همین اساس این بانک در یک اقدام فرهنگی از حضور موزه لوور در تهران حمایت کرده و به تمامی کسانی که برای بازدید آثار موزه لوور به موزه ملی ایران مراجعه می‌کنند به عنوان هدیه نوروزی، بلیط رایگان ارائه می‌دهد.

ضمنا می‌توانید برای انجام بازدیدهای گروهی و شرکت در برنامه‌های مختلفی که در نظر گرفته شده است به سایت louvreintehran مراجعه نمایید.

لازم بذکر است که زمان برگزاری موزه لوور در تهران در تمامی ایام هفته از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search