رونمایی از بلیط بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019 امارات

بلیط جام ملت های آسیا 2019

کسانی که تجربه سفر به جام جهانی 2018 روسیه را داشتند برای شروع این رویداد لحظه شماری می‌کنند، چون می‌دانند که چه جو عجیب و غریبی در این کشور حاکم بود و حالا به دنبال بلیط بازی جام ملت های آسیا 2019 امارات هستند تا شاید باز دیگر آن جو فوتبالی را تجربه کنند.

هنوز از آن تشویق‌های از ته دل و فریادهای ایران ایران در خیابان نیکولاس مسکو زیاد نگذشته که بار دیگر فوتبال ما را صدا می‌زند تا تیمی که عاشقش هستیم را تشویق کنیم. به شخصه برای من تجربه جام جهانی به انگیزه‌ای تبدیل شد تا از این پس تمام رویدادهای فوتبالی که در آن ایران حضور دارد را شرکت کنم.

بلیط جام ملت های آسیا 2019

تورنمنت جام ملت‌های آسیا 2019 امارات جایی است که ما امید داریم تا ایران پس از سال‌ها دوباره دستش به جام قهرمانی برسد. بله، این حق ماست، ما باید قهرمان شویم نه ژاپن و استرالیا.

بلیط جام ملت‌های آسیا

بعد از جام جهانی منتظر اعلام خبر شروع فروش بلیط بازی‌های جام ملت‌های آسیا بودم تا اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا جزئیات بلیط‌ها و تاریخ فروش را اعلام کرد که به شرح زیر می‌باشد.

فروش بلیط مسابقات جام ملت‌های آسیا از 30 جولای (8 مرداد 1397) آغاز می‌شود و تا پایان بازی‌ها ادامه خواهد داشت.

قیمت بلیط‌ها

خوشبختانه قیمت بلیط بازی‌های جام ملت‌های آسیا بسیار به صرفه می‌باشد طوریکه حتی با 500 یورو می‌توانید در طول مدت بازی‌ها در این کشور اقامت داشته باشید و بازی‌های مرحله گروهی تا حتی نیمه‌نهایی را تماشا کنید.

بلیط بازی‌ها بر اساس مرحله و جایگاه در ورزشگاه تعیین شده که به شرح زیر می‌باشد.

مسابقه Category 3 (درهم) Category 2 (درهم) Category 1 (درهم)
مرحله گروهی 25 50 75
1/4 نهایی 50 75 150
نیمه نهایی 50 75 150
فینال 75 150 300

این اولین بار است که در جام ملت‌های آسیا 24 تیم حضور دارند که آنطور که اماراتی‌ها قول دادند، قرار است تا شاهد یکی از به یاد ماندنی‌ترین جام‌های ملت‌های آسیا باشیم. همه منتظر ایران می‌مانیم تا ببینیم در 17 دی ماه، کیروش از تیم ملی مقابل یمن رونمایی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *