تبلیغات در آسان بگرد

با آسان بگرد هدفمند تبلیغ کنید!

اینبار تبلیغات را به صورت هدفمندتر با ما تجربه نمایید. آسان بگرد با بیش از ۱۲۰ هزار کاربر ماهانه مطمئنا می‌تواند جایگاه خوبی برای تبلیغات شما باشد که البته این آمار روزبه‌روز نیز در حال افزایش است. چنانچه زمینه کاری‌تان حول محور سفر و گردشگری است برندتان را بیش از پیش با تبلیغ برای کاربران آسان بگرد آن هم با هزینه‌ای کم معرفی نمایید.

تبلیغات هدفمند

شرکت اخذ ویزا دارید؟ از طرفی ما در صفحات مربوط به شینگن روزانه بیش از ۲۰۰ بازدیدکننده داریم که تمامی آن‌ها دقیقا به دنبال اخذ ویزا هستند. تبلیغات شما در این صفحات مطمئنا بازخورد خوبی خواهد داشت. صفحاتی از این دست بسیار است که نمونه بارز آن‌ها مهاجرت به کشورهای عربی با بیش از ۸۰۰ بازدیدکننده در روز است.

بنرهای تبلیغاتی

از آنجایی که تبلیغات بنری با توجه به بصری بودن آن‌ها تاثیر بسیار زیادی بر مخاطب می‌گذارد می‌تواند گزینه بسیار خوبی برایتان باشد. از آنجایی که ظرفیت این نوع تبلیغات در آسان بگرد بسیار محدود است در نتیجه اثر آن بر روی بازدیدکنندگان نیز بیشتر خواهد بود. برای اطلاع از سایزهای مجاز بنر با ما در تماس باشید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به عنوان مقاله‌ای تبلیغاتی شناخته می‌شود که کاربران را به استفاده از خدمات شما تشویق می‌کند. از طرفی رپورتاژ آگهی تاثیر بسزایی در رشد سئو سایت شما خواهد داشت. لازم بذکر است که حداکثر ۵ تصویر و ۳ لینک فالو می‌تواند در متن رپورتاژ شما قرار بگیرد. از طرفی تعداد کلمات آن نباید بیش از ۲۵۰۰ باشد.

 مکان تبلیغ  ابعاد بنر  هزینه یک ماه
 صفحه اصلی ستون سمت چپ  ۲۵۰×۲۸۰  تماس بگیرید
 ستون سمت چپ تمامی صفحات داخلی  ۲۵۰×۲۸۰  تماس بگیرید
 ستون سمت چپ تمامی صفحات داخلی  ۶۰۰×۲۸۰  تماس بگیرید
 بالای باکس متن تمامی صفحات داخلی  ۱۰۰×۹۰۰  تماس بگیرید
 تبلیغات هدفمند (کار در کشورهای عربی، ویزا، مهاجرت و اقامت اروپا)  معرفی  تماس بگیرید
 رپورتاژ آگهی  –  ۱۵۰.۰۰۰ تومان

چنانچه سایز یا جایگاه مدنظرتان در جدول بالا وجود ندارد می‌توانید از طریق تماس با ما آن را اطلاع دهید تا بررسی نماییم.

تماس با ما جهت رزرو تبلیغات

تماس از طریق آیدی تلگرام: @ceo_asnb

[contact-form-7 id=”33327″ title=”Advertising”]