ثبت نام آژانس مسافرتی در آسان بگرد

یک پیشنهاد فوق‌العاده برای آژانس‌های مسافرتی

دیگه دوران پیدا کردن تور مسافرتی دلخواه در روزنامه یا مجله به پایان رسیده و الان اکثر کاربران دوست دارند تا با چند کلیک ساده و به راحتی تور مدنظر خود را پیدا کنند. وقتی مسافران از اینترنت و فضای مجازی کمک میگیرند چرا شما کمکشان نمی‌کنید؟ گردشگران و سفر دوستان تمایلی به یافتن تورهای مسافرتی در مجله، روزنامه یا پرس و جو از آژانس‌های سطح شهر نیستند و حق هم دارند؛ تکنولوژی یعنی همین؛ برای برنده بودن باید کارتان را با فضای مجازی پیش ببرید!

واقعیت آن است که نتیجه دلخواه شما هستید! افرادی بسیار زیادی هستند که بدنبال تورهای مسافرتی شما هستند اما شما را پیدا نمی‌کنند. آسان بگرد محل طلاقی شما و مخاطبان است و البته رایگان! تورهای مسافرتی خود را به صورت نامحدود و رایگان ثبت کنید تا بتوانید فروش بیشتر را تجربه کنید. مخاطبان می‌توانند از طریق شماره تلفن، ایمیل یا سایت‌تان با شما ارتباط برقرار کنند.

زمان تغییر فرا رسیده، آماده هستید؟

این فرصت را دارید که کاملا رایگان فروش بیشتر را تجربه کنید؛ لطفا آن را از دست ندهید!

مخاطبان منتظر شما هستند

آیا میدانستید هزاران کاربر از طریق کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و ایمیل ما را دنبال می‌کنند و تمایل دارند تا از بهترین تورهای مسافرتی باخبر شوند؟ می‌توانیم رایگان تورهای شما را معرفی کنیم.

رایگان تبلیغ کنید

ما تمایلی به دریافت هزینه بابت ثبت تورهای مسافرتی ندارد! دوست داریم رایگان و به صورت نامحدود تبلیغ شما را انجام دهیم تا بتوانیم گردشگران بیشتری را با شما آشنا کنیم!

آماده فروش بیشتر شوید

آسان بگرد تلاش دارد تا فروش تورهای مسافرتی شما را بیشتر از گذشته کند، آن هم با هدف‌گیری بازاری که تمامی مخاطبان آن عاشق سفر و گردشگری هستند.

معروف‌تر شوید

تمامی تورهای مسافرتی خود را در آسان بگرد ثبت نمایید تا بتوانید هر روز بیشتر از دیروز در میان گردشگران طرفدار پیدا کنید و شاهد فروش بیشتر باشید. پیشنهاد بهتر از این؟

[contact-form-7 id=”3143″ title=”ثبت آژانس مسافرتی”]

راهنمای ثبت نام آژانس مسافرتی

پس از درخواست، تکمیل فرم مربوطه و تایید آژانس کنترل پنل مدیریتی به شما اختصاص داده خواهد که در آن قادرید تا هر تعداد تور که علاقه مند هستید به ثبت برسانید. همچنین آسان بگرد صفحه‌ای اختصاصی با آدرس http://www.asanbegard.com/your-agency همراه با طراحی ویژه به شما اختصاص خواهد داد. لازم بذکر است که تمامی این خدمات به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

مراحل ثبت نام باید توسط مدیرعامل آژانس مسافرتی انجام گیرد و یا آگاهی کامل را از مراحل ثبت در اختیار داشته باشد. توجه داشته باشید که نام لاتین آژانس خود را کاملا دقیق وارد نمایید، چراکه این نام به صورت http://www.asanbegard.com/your-agency برای صفحه شما ساخته خواهد شد که قابل تغییر نمی باشد.

همچنین لازم بذکر است که هر آژانس تنها به یک بار ثبت نام در آسان بگرد نیاز دارد. پس از تکمیل فرم و ارسال درخواست، نام کاربری و کلمه عبور برای شماره موبایل ثبت شده در فرم زیر ارسال خواهد شد که با استفاده از آن قادرید به تعداد نامحدود اقدام به ثبت تور نمایید.