کار در قطر

بدون شک کار کردن در کشوری دیگر می‌تواند تجربه بسیاری خوبی برای هرکسی باشد. کار در قطر یک پیشنهاد عالی محسوب می‌شود، چراکه شرایط کاری، حقوق و مزایا شما را مجاب خواهد کرد که کار در این کشور عرب نشین را تجربه کنید. اما بدون شک شروع کار در قطر نیاز به محیا کردن شرایطی است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

کار در قطر

کار در غنی‌ترین کشور جهان می‌تواند درآمد خوبی را برای شما رقم بزند، همین باعث شده تا ۹۰ درصد جمعیت قطر را مهاجران تشکیل دهند! این کشور علاوه بر شرایط کاری بسیار مناسبی که دارد، شهری زنده، مدرنیته و با تفریحات بسیار همراه شده است. اما چه کسانی شانس پیدا کردن کار در قطر را دارا هستند؟

کار در قطر

مهمترین بخش کار در قطر، پیدا کردن یک کارفرمای قطری است. پس از آنکه برای کارفرما رزومه ارسال کردید و مورد تایید قرار گرفت، وی باید امور مربوط به ویزای کاری قطر شما را انجام دهد تا بتوانید وارد این کشور شوید. توجه داشته باشید که این ویزای توریستی قطر نیست که بتوانید بدون نیاز به کارفرما آن را دریافت نمایید!

درامد کار در قطر

ویزای کاری قطر ۱ تا ۳ ماه اعتبار خواهد داشت که اگر در این مدت مشکلی در قطر نداشته باشید به راحتی تمدید خواهد شد. توجه داشته باشید که سعی کنید مدارک بیشتر و رزومه کاملی را ارائه دهید تا شانس بیشتری برای پیدا کردن کارفرما داشته باشید، چراکه بدون پیدا کردن کارفرما در قطر شانس دریافت ویزای کاری صفر خواهد بود.

کاریابی در قطر

بسیاری نمی‌دانند که جطور می‌توانند به مشاغل مورد نیاز قطر دسترسی داشته باشند و به همین دلیل به پرس‌وجو در فروم‌ها یا از دوستان و آشنایان خود بسنده می‌کنند و اگر کاری پیدا نکنند قید کار در قطر را خواهند زد. اما در لیست زیر تعدادی سایت مشاهده می‌کنید که کارفرمایان قطری در آن‌ها لیست کارمندان مایحتاج خود را اعلام کرده‌اند.

شما پس از یافتن شغل مورد نظر می‌توانید رزومه و مدارک خود را به کارفرما ارسال کنید تا در صورت تایید ویزای کاری قطر را دریافت کرده و یک تجربه جدید از کار کردن را آغاز کنید.

درآمد کار در قطر

شاید مهمترین و لذت‌بخش‌ترین قسمت کار در قطر حقوق ماهیانه‌ای باشد که دریافت می‌کنید. در ادامه به بررسی حقوق دریافتی ماهانه برخی از مشاغل پرداخته‌ایم. اگر شغل مدنظر شما در لیست نیست می‌توانید در قسمت نظرات اعلام کنید تا در لیست قرار دهیم.

کاریابی در قطر

آسان بگرد دفتر مهاجرتی یا صدور ویزا نیست و تمامی ارقامی که در جدول زیر درج شده از سراسر اینترنت گردآوری شده است و به هیچ عنوان آن‌ها را تایید یا رد نمی‌کنیم.

عنوان شغلی حقوق ماهیانه (ریال قطر)
 مدیر امور مالی و حسابداری ۳۷,۰۰۰
مدیریت منابع انسانی ۳۸,۰۰۰
وکیل ۳۸,۰۰۰
مدیر فناوری اطلاعات ۴۴,۰۰۰
مدیر پروژه ساخت‌وساز ۴۶,۰۰۰
مهندس برق ۹۵,۰۰۰
مهندس عمران ۱۴۴,۰۰۰
معمار ۱۲۵,۰۰۰
مهندسی مکانیک ۱۲۴,۰۰۰
مهندس پروژه ۱۵۳,۰۰۰
مهندس نقشه‌برداری ۱۲۴,۰۰۰

چنانچه سوالی پیرامون کار در قطر دارید می‌توانید از قسمت نظرات آن را مطرح نمایید تا اگر پاسخ آن را می‌دانستیم به شما بگوییم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

❤️ منتظر خبرهای خوب باشید